Naděje

Naděje    (250g)    -    Složení: 90% arabica a 10% robusta

Směs vybraných druhů káv, kterou jsme namíchali na podporu našich přátel z Ukrajiny.

Nápad se zrodil hned v prvních chvílích, kdy jsme se dozvěděli o útocích. Vybrali jsme několik druhů zrnek, arabik - z Brazílie, Paraguaye, Hondurasu, Peru, Mexica, Cuby, Tanzanie, Ethiopie a trošku robusty z Indie. Vyladili jsme ten správný poměr, s láskou napražili, namíchali a právě vy můžete ochutnat.

Jedna robusta z indie 10% a osm druhů arabik 90% v jedinečně souznící směsici chutí a vůní.

Zprvu výrazná chuť a vůně hořké čokolády s jemným nádechem sladkého tropického ovoce, přechází do intenzivního těla snoubící zemitost, chuť pomeranče v čokoládě se sladkým nádechem ke konci. Delší a výraznější dochuť, zemitě hořká čokoládová plnost, po oslazení vyniknou jednotlivé druhy a postupně splynou v bohatě čokoládově až sladce ovocnou chuť.

Výborně se bude hodit do profi či domácího kávovaru, do moka konvičky, její plné tělo vynikne i v zalévané kávě či french pressu.

Balíčky "Naděje" jsme původně zamýšleli jen poslat lidem přes naše známé ze střední Ukrajiny do míst, kde bude třeba vzpruha a alespoň na chvíli odpoutat myšlenky od reality při vychutnání šálku kávy. A když nějaká zrnka zůstala, dali jsme ochutnat v kavárně a podle ohlasů jsme začali pražit další várky a nabídli ji i na našich stránkách :-) .

Vyzkoušejte a vychutnejte si šálek bohatě výrazné kávy.

Pražírna Caffé del Saggio, Gesko spol. s r. o., Helceletova 2, 60200 Brno. 


315,00 Kč

315,00 Kč